fbpx

Sylwester z jogą + noworoczna regeneracja blisko natury

Wydrukuj Email

27.12 - 01.01 | "K-ochana (Kornatka)"

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Klimatyczny drewniany dom w lesie. Zajęcia jogi, praktyka medytacji, ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne, masaże, warsztat aromaterapii, noworoczna mapa marzeń.


Zbliża się koniec roku kalendarzowego - symboliczna okazja do podsumowań, odpoczynku, odnowy, nabrania energii, włączenia kreatywności, świadomego zasiania dobrych ziaren we własnym umyśle.

Przygotowaliśmy propozycję na spędzenie tego czasu w sposób wartościowy. Zapraszamy na kameralny wyjazdowy warsztat z jogą, medytacją, aromaterapią i masażami w przepięknej, klimatycznej agroturystyce na południu Polski.

 W programie wyjazdu:

 • energetyczne poranne zajęcia jogi (vinyasa)
 • medytacje wglądu, medytacje z intencją
 • ćwiczenia oddechowe
 • nauka świadomego dotyku, elementy automasażu
 • warsztat aromaterapii
 • wyciszające wieczorne zajęcia jogi (yin, regeneracja)
 • prowadzone relaksacje
 • tworzenie mapy marzeń
 • ceremonia noworoczna
Przyjeżdżamy w piątek 27.12 od godz. 15. Na pierwszą obiadokolację zapraszamy ok. 17. Potem oficjalne rozpoczęcie i pierwsze zajęcia. Wyjeżdżamy w środę 01.01 około południa, po noworocznym śniadaniu.

W czasie wolnym od zajęć będzie możliwość skorzystania z masaży wykonywanych przez Elę i Michała. 

Każdy koniec jest początkiem. Znajdź czas dla siebie w miejscu, gdzie NIC nie musisz. Daleko od szosy.


O PROWADZĄCYCH

Ela Tymczewska

Elżbieta Tymczewska ? bodyworkerka / terapeutka manualna.

Korzysta z połączenia holistycznych, nieinwazyjnych i bezpiecznych metod pracy z ciałem, których efekty wzmacnia wykorzystując terapeutyczne właściwości olejków eterycznych Certyfikowanej Czystej Klasy Terapeutycznej (CPTG).
Praktykuje takie metody jak: refleksologia stóp, rąk oraz twarzy i głowy, terapia Polarity (z elementami terapii czaszkowo-krzyżowej), Masaż Dotyk Motyla i masaże aromaterapeutyczne. 

Z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania edukatorka zdrowego stylu życia. Szerzy wiedzę m. in. o tym, jak żyć w zgodzie z naturą, bez zbędnej chemii i szkodliwych substancji, stosując olejki eteryczne w codziennym życiu. Miłośniczka jogi, filozofii less waste i wszelkich naturalnych rozwiązań :)

Więcej na: Aroma Bodywork

Michał Kudzia

Michał Kudzia ? nauczyciel jogi dynamicznej.

Praktykę w systemie Ashtanga Vinyasa Yoga rozpoczął w 2005 r. Od 2009 r. uzupełnia ją medytacją Vipassana. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu wydany przez Polską Akademię Sportu), a rok później - certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów. 

Od 2009 r. prowadzi zajęcia z grupami (kluby fitness, szkoły jogi, wakacyjne plenery, wyjazdy), od 2015 r. zajęcia indywidualne. Doświadczenia w pracy z osobami w różnym wielu (15-70) i o różnym stopniu sprawności fizycznej pozwoliły mu wykształcić wachlarz narzędzi dydaktycznych. Dzięki temu od 10 lat może kontynuować misję przybliżania jogi każdemu, kto chce się jej uczyć. Zwolennik podejścia użytkowego "form follows function", również w dziedzinie praktyki fizycznej. 

Prywatnie osoba bardzo otwarta, kochająca ludzi, kompromisowa, kreatywna. Stara się zrozumieć potrzeby i punkty widzenia, szuka drogi środka. Zafascynowany uzdrawiającą mocą zaczyna realizować się jako masażysta. Miłośnik dobrej muzyki, tańca, pięknej polszczyzny i bycia blisko natury.


O MIEJSCU

Piękne pokoje, przestronna sala warsztatowa, przytulna kuchnia z jadalnią oraz czyste łazienki. Dom otoczony naturalnymi przestrzeniami, które dopełniają pobyt gości o zacienione zakątki, słoneczne polany i trawniki do ćwiczeń, tańca i innych zajęć. Dostępna jest jurta i duży krąg ognia dla obrzędów i ceremonii.

Na mapie: https://her.is/2P2TM3H

DOJAZD

"DarBus" z Krakowa do Kornatki lub bus do Dobczyc i stamtąd taxi.

Więcej na stronie https://www.facebook.com/K-ochana-1558666100828322/.


KOSZT UCZESTNICTWA

CENA podstawowa: 1350 PLN.

Zniżka dla osób, które uczestniczyły już w naszych tegorocznych wyjazdach (majówka, wakacje): 100 PLN.

Cena przy zapisie do końca października: 1200 PLN (dla uczestników poprzednich wyjazdów: 1150 PLN).

Miejsce rezerwujesz wpłatą 300 PLN bezzwrotnej zaliczki. Z uwagi na kameralny charakter domu oraz program wyjazdu liczba miejsc ograniczona jest do 12.

Kwota obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych
 • 3 wegetariańskie posiłki dziennie
 • wszystkie zajęcia

Miejsce rezerwujesz wpłatą 300 PLN bezzwrotnej zaliczki.

Dodatkowo płatne są masaże:

 • Refleksologia twarzy i głowy
 • Refleksologia stóp
 • Masaż aromaterapeutyczny - Aromatouch
 • Sesja Polarity
 • Masaż tajski

W zależności od rodzaju masażu, sesje trwają ok. 60-120 minut, ceny 100-150 zł. Szczegółowy opis oraz cennik wysyłamy mailem do wszystkich uczestników.


Rachunek bankowy:

Ochota na Jogę
75 1140 2004 0000 3402 7717 2534
Tytuł przelewu: "sylwester joga"


INFORMACJE i REZERWACJE

http://m.me/AWAstudioWarszawa

(+48) 532 180 009 
(+48) 796 535 432 


Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Masaż Tajski