fbpx

Wakacje z jogą i masażami nad jeziorem

Wydrukuj Email

29.06 - 06.07 | "Przystanek Komorze"

Piękne miejsce na letni wypoczynek, praktyka jogi dynamicznej, nauka masażu z elementami refleksologii, tematyczne warsztaty.


Jeśli chcesz rozpocząć wakacje z dala od miasta, pobyć ze sobą i naturą, zadbać o zdrowe ciało i spokój umysłu, przyjedź do Komorza. Poznasz lub pogłębisz praktykę jogi, nauczysz się podstaw refleksologii, doświadczysz mocy działania aromaterapii, spędzisz czas w otoczeniu wspaniałych ludzi.


Przyjazd w sobotę 29.06, rejestracja uczestników do godz. 18, później kolacja, spotkanie informacyjno-integracyjne i pierwsze zajęcia. Wyjazd w sobotę 06.07 ok. godz. 11, po śniadaniu i pożegnalnym spotkaniu.

PROGRAM dnia (30.06 - 05.07):

 • 8:00 Medytacja + Pranayama + Vinyasa Flow
 • 9:30 Śniadanie
 • 10:30-12:30 Joga ? warsztat
 • czas wolny
 • 14:30 Obiad
 • czas wolny
 • 17:00-19:00 Masaż z elementami refleksologii i Aromaterapia ? warsztat
 • 19:00 Kolacja
 • 20:30 Zajęcia relaksacyjne/regeneracyjne/oddechowe/integracyjne (gry, ognisko, projekcje filmów)

Tematy warsztatu jogowego:

 1. Stabilizacja głęboka ? ćwiczenia mięśni centralnych w połączeniu z technikami oddechowymi.
 2. Sekwencja Powitania Słońca i fundamentalne pozycje jogi od podstaw.
 3. Biodra i miednica ? praca w skłonach i tzw. "otwieranie bioder".
 4. Kręgosłup i obręcz barkowa ? bezpieczne i efektywne odgięcia do tyłu, skręcanie tułowia i tzw. "otwieranie klatki piersiowej".
 5. Inwersje ? asany odwrócone, od najprostszych do bardziej zaawansowanych.
 6. Elementy jogi w parach, podstawy asystowania (tzw. "korekt").

Zapoznacie się również w praktyce z następującymi zagadnieniami:

 • Shatkarma/Kriya ? tradycyjne jogiczne techniki oczyszczające.
 • Tradycyjne i współczesne techniki relaksacji (Shava-yatra, Nidra, Jacobsen, inne).
 • Metody pracy z ciałem wykorzystujące wielowymiarowy, nielinearny ruch ? wzbogacenie praktyki jogi o najnowsze osiągnięcia nauki.

Do wzięcia udziału w warsztacie nie jest wymagane żadne doświadczenie. Program stworzyliśmy z myślą o osobach zupełnie początkujących.

Na popołudniowych zajęciach nauczycie się podstaw masażu z elementami refleksologii twarzy, stóp i dłoni, a także poznacie naturalne rozwiązania wykorzystujące olejki eteryczne (środki czystości, kosmetyki, substancje roślinne wspierające zdrowie). Czyli dowiecie się, jak sprawić, by życie było zdrowsze, czystsze, prostsze i... tańsze :)


O PROWADZĄCYCH

Ela Tymczewska

Elżbieta Tymczewska ? bodyworkerka / terapeutka manualna.

Korzysta z połączenia holistycznych, nieinwazyjnych i bezpiecznych metod pracy z ciałem, których efekty wzmacnia wykorzystując terapeutyczne właściwości olejków eterycznych Certyfikowanej Czystej Klasy Terapeutycznej (CPTG).
Praktykuje takie metody jak: refleksologia stóp, rąk oraz twarzy i głowy, terapia Polarity (z elementami terapii czaszkowo-krzyżowej), Masaż Dotyk Motyla i masaże aromaterapeutyczne. 

Z wykształcenia, doświadczenia i zamiłowania edukatorka zdrowego stylu życia. Szerzy wiedzę m. in. o tym, jak żyć w zgodzie z naturą, bez zbędnej chemii i szkodliwych substancji, stosując olejki eteryczne w codziennym życiu. Miłośniczka jogi, filozofii less waste i wszelkich naturalnych rozwiązań :)

Więcej na: Aroma Bodywork

Michał Kudzia

Michał Kudzia ? nauczyciel jogi dynamicznej.

Praktykę w systemie Ashtanga Vinyasa Yoga rozpoczął w 2005 r. Od 2009 r. uzupełnia ją medytacją Vipassana. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu wydany przez Polską Akademię Sportu), a rok później - certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów. 

Od 2009 r. prowadzi zajęcia z grupami (kluby fitness, szkoły jogi, wakacyjne plenery, wyjazdy), od 2015 r. zajęcia indywidualne. Doświadczenia w pracy z osobami w różnym wielu (15-70) i o różnym stopniu sprawności fizycznej pozwoliły mu wykształcić wachlarz narzędzi dydaktycznych. Dzięki temu od 10 lat może kontynuować misję przybliżania asztangajogi każdemu, kto chce się jej uczyć. Znalazł swoją drogę pomiędzy ortodoksją systemu a ignorancją, która tę formę jogi sprowadza do sekwencji asan. Zwolennik podejścia użytkowego "form follows function", również w dziedzinie praktyki fizycznej. 

Prywatnie osoba bardzo otwarta, kochająca ludzi, kompromisowa, kreatywna. Stara się zrozumieć potrzeby i punkty widzenia, szuka drogi środka. Robi, co w jego mocy, bez naciskania na innych i sztucznego przyspieszania efektów. Przekonany o uzdrawiającej moc dotyku stawia pierwsze kroki jako masażysta. Miłośnik dobrej muzyki, tańca, pięknej polszczyzny i bycia blisko natury.


O MIEJSCU

Przystanek Komorze znajduje się w malowniczej miejscowości Komorze na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego i Pojezierza Drawskiego - krainy czystych jezior i pięknych lasów. Ok. 800 m od domów mamy jezioro Komorze. W 10 minut spokojnym spacerem można dojść do plaży z dobrym dostępem do jeziora oraz ławkami i stołami do piknikowania.
Sam ośrodek to dwa duże domy rodzinne połączone ze sobą salą do praktyki jogi. Do dyspozycji gości są również tarasy, oraz urokliwy, pełny kolorowych kwiatów ogród. Latem prowadzimy też ogród warzywny, z którego korzystamy gotując naszym gościom. Na terenie obiektu można znaleźć kilka stref wypoczynku, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

DOJAZD dla niezmotoryzowanych
Wystarczy, że dostaniesz się do Szczecinka. Stamtąd odbierzemy Cię samochodem. Do Szczecinka najbliżej jest z Poznania, ale oczywiście jeżdżą też autobusy i pociągi z innych miast.


KOSZT UCZESTNICTWA

Normalna cena: 1250 PLN.
Przy zapisie do końca marca: 990 PLN.

Kwota obejmuje:

 • zakwaterowanie w pokojach 3- i 4-osobowych
 • 3 wegetariańskie posiłki dziennie
 • wszystkie zajęcia wymienione w programie dnia (6-7 godzin)

Miejsce rezerwujesz wpłatą 300 PLN bezzwrotnej zaliczki.

Rachunek bankowy do wpłat: 
Ochota na Jogę
75 1140 2004 0000 3402 7717 2534
Tytuł przelewu: "wakacje komorze"


INFORMACJE i REZERWACJE

http://m.me/AWAstudioWarszawa

(+48) 532 180 009 
(+48) 796 535 432Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski