fbpx

Alicja Długosz

Numer kolejny: 2

Alicja w naszym studiu prowadzi zajęcia vinyasy tematycznej dla początkujących oraz łagodnej jogi regeneracyjnej.

Na macie po raz pierwszy stanęła 12 lat temu. Korzyści płynące z jogi sprawiły, że szybko stała się elementem jej codziennej rutyny. Poszukiwania w jodze zabrały ją w podróż po najważniejszych nurtach i doprowadziły do wniosku, że każdy na swój sposób jest dobry. Joga okazała się być holistyczną metodą, która jak żadna inna łączy rozwój ciała, umysłu i ducha poprzez jedną praktykę. Alicja wierzy, że praktykowanie jogi wprowadza wiele dobra w świecie, począwszy od Twojej unikatowej sytuacji.

Kiedy zaczynasz robić coś dla siebie i czuć się lepiej, zdrowiej i sprawniej fizycznie, stopniowo zmieniają się Twoje myśli i nawyki, a z czasem robisz to coraz bardziej świadomie. W jodze, równolegle z praktyką fizyczną na macie, ćwiczysz swój układ nerwowy – poprzez praktykę oddechu i koncentracji uwagi, uczysz go, jak zwalniać i nabierać dystansu do swoich doświadczeń i emocji. Zdaniem Alicji, w jodze każdy znajdzie coś dla siebie i dla każdego można znaleźć odpowiednią jogę, bo joga, tak naprawdę, jest naturalnym stanem każdego z nas.

Dyplom nauczycielski Alicja zdobyła pod okiem Beaty Darowskiej w nurcie Ashtanga Vinyasa Yogi. Nadal nieustannie poszerza swoją wiedzę i warsztat nauczycielski, czerpiąc od światowej sławy nauczycieli i ekspertów.

Aktualnie w swojej własnej praktyce stawia na różnorodność, rozwój i przekraczanie granic. Sprawi, że w Twojej również – jednak na samym początku Twojej drogi skupia się na fundamentach, bezpieczeństwie na macie i komforcie psychicznym.

Oczywiście nie samą jogą żyje człowiek, ważne dla niej są też koty, emocje, doświadczenia, do których chce się wracać, dobra książka i życzliwe relacje.

 

Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski