fbpx

Relaksacyjny Masaż Tajski

Masaż tajski opracowano na podstawach medycyny, ajurwedy i jogi. Stanowi oryginalne połączenie technik akupresury, refleksologii, a nawet medytacji, przy jednoczesnym wykorzystaniu wiedzy o kanałach energetycznych. Polega na punktowym uciskaniu i rozciąganiu mięśni. Bywa nazywany "jogą pasywną" lub "jogą dla leniwych". Doskonale uzupełnia praktykę jogi aktywnej.

Relaksacyjna forma tego masażu jest łagodniejsza od tradycyjnej. Została uzupełniona o techniki osteopatii (Wùo Taï, Osteothai), zawiera elementy dynamiczne, równoważy w sobie odkrycia Wschodu z wiedzą Zachodu.

Osoba masowana leży na miękkim, niskim podłożu. Jest ubrana wygodnie w luźny strój nie ograniczający ruchów. Masażysta uciska tkanki ciała zgodnie z przebiegiem linii energetycznych, używając dłoni, stóp, łokci, przedramion, kolan.

Sesja trwa 60-120 minut, w zależności od potrzeb. Dzięki wykorzystaniu wielu technik, masaż ten poprawia kondycję nie tylko fizyczną, ale również psychiczną. Działa głęboko relaksująco i odprężająco, łagodzi skutki stresu.

Na masaż możesz umówić się telefonicznie, mailowo (strona Kontakt) lub za pośrednictwem systemu rezerwacji online (strona Zajęcia, zakładka WIZYTY w tabelce na dole).

Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski