fbpx

Chill Weekend vol. 8

Wydrukuj Email

19.09 - 22.09 | "Siódmy Las"

Jeszcze lato, jeszcze ciepło i zielono? Tym razem CHILL WEEKEND odbędzie się w "Siódmym Lesie" (Kazimierz Dolny) - ośrodku kochającym naturę. Zapraszamy na jogę (yin, vinyasa), pilates, medytacje i masaże.

?Piękny krajobraz wokół. Spokój, jaki ogarnia człowieka , kiedy patrzy w daleką linię horyzontu, słucha śpiewu ptaków, zachwyca się zachodem i wschodem słońca. Siódmy las przycupnął pokornie w cudzie natury, daleko od szosy, zgiełku i pośpiechu, wśród łąk, ugorów, pól i sadów. Z krajobrazu, pięknego zachodu słońca płynie zdrowie i siła?


TERMIN: 19 ? 22 września

MIEJSCE: www.siodmylas.pl
Stylowe, piękne pokoje 2 osobowe z łazienkami.

DIETA: wegetariańska, na życzenie wegańska

PROGRAM

  • pilates
  • joga vinyasa
  • joga yin
  • medytacja
  • relaksacja
  • regeneracja

Dokładny plan godzinowy zostanie przesłany mailem. Zajęcia zarówno dla osób początkujących jaki i bardziej zaawansowanych.


MASAŻE / ZABIEGI

1. Terapia YIN twarzy szyi i dekoltu miofascio plastyka
Odnowa biologiczna i emocjonalna całego ciała z poziomu twarzy.
Głęboko relaksuje fizycznie i odpręża psychicznie.
Działa miejscowo i ogólnoustrojowo.
Wpływa liftingująco na twarz oraz wykazuje działanie terapeutyczne w stanach napięcia psychicznego i fizycznego. Modeluje twarz, uelastycznia mięśnie, poprawia ukrwienie, likwiduje obrzęki i worki pod oczami, wygładza zmarszczki i bruzdy, niweluje napięcia w układzie mięśniowo-powięziowym. Doskonały również w terapii bólu głowy i migreny oraz problemów ze stawem skroniowo-żuchwowym.
Czas trwania masażu 1-1,5 godziny
Cena 150 zł

2. Masaż Lomi Lomi Nui
Rewitalizujący, holistyczny masaż wywodzący się z szamańskiej tradycji Hawajów.
Naturalny, kosmiczny, miłosny proces przywracania równowagi i zdrowia.
Ze względu na swoje wszechstronne działanie, wspaniale wspiera wszelkie techniki pracy z ciałem, praktyki duchowe, medytacje, jogę, terapie dźwiękiem.
Wykonywany jest dłońmi i przedramionami w bardzo ciepłym pomieszczeniu na podgrzewanym stole, płynnym tanecznym ruchem.
Głęboko relaksuje, uwalnia napięcia spowodowane codziennym stresem, traumą, trudnymi wydarzeniami, uelastycznia stawy, rozluźnia, rozciąga mięśnie.
Przywraca równowagę między sercem, ciałem i umysłem.
Wraca radość, chęć do życia, do podejmowania nowych wyzwań Czas trwania masażu 1,5-2 godzin
Cena 200 zł


PROWADZĄCY

Karolina Kucharczyk

Dyplomowana nauczycielka metody Pilates od 2009 oraz jogi Astanga od 2008 r.
Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku na wyspie Isle of Man gdzie sam Joseph Pilates przebywał i leczył swoich pacjentów. Ukończyła międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYT 200. Karolina łączy różne metody pracy z ciałem: joga, pilates, barre oraz trening mięśnie dna miednicy według szwajcarskiej metody Bebo?. W planowaniu treningu kładzie nacisk na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Wykorzystuje koncepcję Anatomy Trains autorstwa Tomasa Myersa. Bierze pod uwagę kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates Orgazmiczny? oraz założycielką Jogalates studio w Warszawie. Z wykształcenia jest pedagogiem, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest projektowanie ubioru oraz konstrukcja odzieży, projektuje dla swojej marki odzieżowej BACKtoFRONT. Jej porównanie pracy z ciałem na macie, z tkaniem swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.


Michał Kudzia

Praktyk jogi w systemie Ashtanga Vinyasa od 2005 r. oraz medytacji Vipassana od 2009.
W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu wydany przez Polską Akademię Sportu), a rok później - certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych autorytetów ze świata asztangajogi (Basia Lipska-Larsen, Manju Jois, Nancy Gilgoff, Danny Paradise, Maty Ezraty, David Keil, Kino MacGregor, wiele innych). Najwięcej zawdzięcza Basi Larsen.
Od 2009 r. prowadzi zajęcia z grupami (kluby fitness, szkoły jogi, wakacyjne plenery, wyjazdy), od 2015 r. zajęcia indywidualne. Doświadczenia w pracy z osobami w różnym wielu (15-70) i o różnym stopniu sprawności fizycznej pozwoliły mu wykształcić wachlarz narzędzi dydaktycznych. Dzięki temu od 10 lat może kontynuować misję przybliżania jogi dynamicznej każdemu, kto chce się jej uczyć. Zwolennik podejścia użytkowego "form follows function", również w dziedzinie praktyki fizycznej.
Prywatnie osoba bardzo otwarta, kochająca ludzi, kompromisowa, kreatywna. Stara się zrozumieć potrzeby i punkty widzenia, szuka drogi środka. Przekonany o uzdrawiającej moc dotyku stawia pierwsze kroki jako masażysta. Miłośnik dobrej muzyki, tańca, pięknej polszczyzny i bycia blisko natury.

Irena Dębska

Masażystka LOMI LOMI, terapia YIN twarzy


DOJAZD we własnym zakresie.

CENA: 880 zł
50 zł RABAT dla osób, które choć raz uczestniczyły w naszych wyjazdach.

DODATKOWO PŁATNE są masaże.


REZERWACJA I ZAPISY

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres .
Miejsce na wyjeździe rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 300 zł/os. na nr konta podanym w mailu zwrotnym lub w recepcji studia.

Szykuje się kolejna wspaniała wspólna wyprawa :) 
Zapraszamy Was ?


Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski