fbpx

Wiosenna kąpiel w dźwiękach i aromatach

Koncert gongów i mis tybetańskich połączony z sesją aromaterapii.

Słońce świeci coraz mocniej, pierwsze przebiśniegi wychyliły się śmiało z ziemi, ptaki śpiewają coraz głośniej. W powietrzu czuć wiosnę... 

Magiczny czas równonocy wiosennej zbliża się wielkimi krokami. Warto ten czas spędzić wyjątkowo, zrobić coś dla siebie, rozpieścić zmysły i wybudzić z zimowego snu. 

Podoba Wam się? Mamy dla Was propozycję, która wyjdzie na przeciw Waszym oczekiwaniom.

21 marca - gdy utopicie już Marzannę, my także zapraszamy do kąpieli... W DŹWIĘKACH i ZAPACHACH...!

Sound Bath (inaczej kąpiel w dźwiękach) ma przede wszystkim jedno podstawowe zadanie: uwolnić stres, napięcia i blokady z naszego ciała oraz wprowadzić nas w stan głębokiego relaksu i odprężenia!

Dla dźwięku, czyli wibracji, nie ma ograniczeń ani barier, dźwięk dociera wszędzie i przenika każdą komórkę naszego ciała. Odpowiednie częstotliwości, które powstają w trakcie grania na instrumentach, w tym przypadku na gongach i misach, docierają i przenikają nasze ciała, harmonizując i dostrajając nasze komórki do odpowiednich częstotliwości. Wibracje i dźwięki mis tybetańskich i gongów relaksują i uwalniają stres, usuwają z ciała blokady i napięcia, harmonizują nasze biopole i balansują ośrodki energetyczne (czakry).

Kąpiel w aromatach... bo wiosna to czas, gdy rośliny udowadniają nam jaką mają moc i rozpieszczają nas swoim widokiem i wonią :) Podczas koncertu, dyfuzowane będą olejki eteryczne, które rozbudzą nasze zmysły, wprowadzą w stan relaksu, wzmocnią odporność i wydobędą nasze najcieplejsze uczucia z głębi serca (tak, tak, aromaterapia działa na emocje!). Używane olejki posiadają klasę CPTG (Certyfikowanej Czystej Klasy Terapeutycznej), która świadczy o najwyższej jakości i maksymalnie wysokim bezpieczeństwie ich stosowania.

Podczas takiej sesji osoby uczestniczące leżą wygodnie na matach, są przykryte kocem i oddają się wibracjom i dźwiękom, które powstają dzięki gongom, misom, dzwonkom oraz innym instrumentom, na których gra osoba prowadząca sesję. Każda z sesji jest zazwyczaj inna w odbiorze powodując unikatowe doznania dla każdego uczestnika.

Termin: 21 marca 2019 r., godz. 20.00 - 21.30
Miejsce: AWA Studio: Yoga & Pilates, ul. Poznańska 38/16, samo Centrum Warszawy
Bilety: 40 zł/os.

Zgłoszenia: lub tel./sms na nr 796 535 432

------------------------------
Koncert zagra dla Was:

Łukasz Sędziak

Przede wszystkim Człowiek, dumny tata i kochający mąż. Pasjonat i praktykant rozwoju osobistego. Miłośnik dźwięków, medytacji i degustator życia. Oddany rodzinie, ludziom i Matce Ziemi. Terapeuta, dyplomowany coach, masażysta dźwiękiem i Mistrz Gongu. W swojej pracy wykorzystuje techniki zaczerpnięte z coachingu, nowoczesnej psychologii, muzykoterapii, oraz z wielu innych dziedzin szeroko pojętego rozwoju osobistego.

Motywacją do jego pracy jest wiara w człowieka i jego potencjał.

Mottem życiowym: #RelaksCzyniCuda <3

Zapraszamy do odkrywania tych CUDów! :)

---------------------------------------------


Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski