Pierwszy w Polsce warsztat jogi Jivamukti

…  oraz cykl zajęć według tej metody. Warszawska szkoła Samadhi Joga zaprasza między 14 a 21 lipca do swoich placówek w Centrum i na Kabatach!

Jivamukti Yoga to metoda rozwinięta przez Sharon Gannon i Davida Life w 1986r. jako ścieżka do samorealizacji poprzez szeroki rozwój empatii w stosunku do otaczającego świata. Nazwa Jivamukti pochodzi z Sanskrytu i oznacza “duchowa wolność” jak i “żyć niezależnie”. Esencją metody jest duchowy aktywizm, dzięki któremu współczesny jogin nabiera kreatywnego podejścia do życia oraz praktyczna filozofia ucząca jak dobrze rozwinięte zasady duchowe mogą pomóc w mierzeniu się z wyzwaniami dnia codziennego, a przy tym wnieść w życie więcej szczęścia, empatii i efektywnie pokonywać trudności. Zaangażowanie w praktykę jogi Jivamukti prowadzi do wzmocnienia duchowej niezależności, co pozwala poczuć się autorem bardziej świadomego i pełniejszego życia.


Plan warsztatu

14 lipca (sobota)

17:00 – 19:30 “Jivamukti Joga – jak żyć niezależnie?”

Wprowadzenie do metody z naciskiem na 5 kryteriów, na których bazuje Jivamukti wraz z praktyką asan.

Inwestycja: 80 PLN

15 lipca (niedziela)

10:00 Jivamukti Joga – zajęcia ogólne

Inwestycja: 30 PLN

13:00 – 16:00 “Perły Jivamukti” * tylko dla nauczycieli jogi *

Inwestycja: 110 PLN

Perłami Jivamukti określane są fizyczne asysty – atut każdego nauczyciela jogi Jivamukti. Jako nieliczni na świecie, nauczyciele tej metody znani są z bardzo wyrafinowanych, bezpiecznych ale i intensywnych asyst. Podczas tych 3h zajęć uczestnicy zapoznają się z kryteriami asystowania, jak i najważniejszymi asystami, których zadaniem jest pogłębienie asan, a przez to wzbogacenie doświadczenia studenta. Warsztat będzie podzielony na 2 części:

  • asystowanie z użyciem pomocy (bloków, pasków itd.) / Doug
  • asystowanie bez pomocy / Karolina

Pakiet 2 warsztatów: 170 PLN

Wszystkie wymienione wyżej zajęcia odbędą się w studio przy ul. Żurawiej 22 (Centrum).

Zapisy obowiązkowe: tel. 516-601-400 lub marta.haskins@samadhijoga.pl

Plan pozostałych zajęć:

ul. Żurawia 22 (Centrum)

  • poniedziałek 16 lipca 18:30
  • wtorek 17 lipca 17:15
  • czwartek 19 lipca 18:30
  • czwartek 19 lipca 20:00

ul. Mielczarskiego 1 (Kabaty)

  • wtorek 17 lipca 20:15
  • środa 18 lipca 20:15
  • piątek 20 lipca 20:15
  • sobota 21 lipca 10:30

[singlepic id=21 w=320 h=240 float=center]

Karolina Szymala jest Certyfikowaną (800h) Nauczycielką Jivamukti Yoga. Studiowała bezpośrednio z Sharon Gannon, Davidem Life oraz pod okiem swojej Mentor Narayani (Nicole Nichols). Przez długi czas Nowy Jork oraz tamtejsza szkoła Jivamukti były jej domem. Obecnie Karolina podróżuje pomiędzy Australią, Europą i USA ucząc w metodzie Jivamukti. Zajęcia z Karoliną kładą nacisk na ustalenie szczerej intencji, ofiarowanie efektów praktyki wyższemu celowi, jak również na kreatywne sekwencje winjasy, inspirującą muzykę i dobry humor.

Doug Whittaker jest Certyfikowanym (300h) Nauczycielem Jivamukti Yoga. Studiował bezpośrednio z Sharon Gannon i Davidem Life – twórcami metody Jivamukti. Kilka lat temu Doug zamienił swoją deskę surfingową na matę i od tamtego momentu nie tylko praktykuje ale również uczy dynamicznego lecz lekkiego podejścia do jogi. Jako menedżer i nauczyciel w Jivamukti Yoga Studio w Sydney, Doug kultywuje dobre poczucie humoru podczas zajęć jak również w życiu codziennym.

[singlepic id=22 w=320 h=240 float=center]Logo z wężem Jivamukti

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *