fbpx
Safe & Sound - profesjonalny koncert gongów

Safe & Sound - profesjonalny koncert gongów

Wydrukuj Email

sobota 18.11, godz. 18:30 |  Joga Metro Wola, ul. Bitwy pod Lenino 13, Warszawa

Strona wydarzenia na Facebooku (kliknij).

Podczas koncertu uczestnicy doświadczają swoistej kąpieli w dźwiękach generowanych z dobrze dostrojonych gongów i mis dźwiękowych przez odpowiednio wykształconego, doświadczonego i wrażliwego operatora.

W trakcie kąpieli dźwiękowej ciało dosłownie zanurza się we właściwej wibracji, dzięki czemu każda, najmniejsza nawet cząsteczka zostaje pobudzona. Wzrasta wtedy jej poziom wibracyjny, co bezpośrednio przekłada się na poprawę stanu zdrowia.


O WYDARZENIU

Spektakl, w którym jesteś widzem, aktorem i reżyserem. POZNAJESZ SIEBIE. Zobaczysz, na jakim etapie swojej ścieżki życiowej jesteś. Zobaczysz, co w podświadomości powstrzymuje Ciebie.

Będziesz bezpiecznie podróżować w swoich psycho-emocjonalnych przestrzeniach, odnajdując, być może zapomnianą i zdradzoną już, radosną i twórczą pasję dziecka, dla którego wszystko jest MOŻLIWE. Nastąpi to w sposób harmonijny, bezpieczny i radosny.

Uzyskasz wewnętrzny spokój, zbudujesz WEWNTRZNĄ MOC i będziesz nią rozporządzać. Tym doświadczeniom towarzyszyć będzie, a właściwie wprowadzać w ich subtelne przestrzenie, żywy dźwięk GONGÓW rodem z Chin, Nepalu i Tybetu.

W starożytnych Indiach termin nadabrahma oznaczał "świat jest dźwiękiem" i w ten sposób tłumaczono istotę świata, zresztą potwierdzają to najnowsze odkrycia fizyki kwantowej.

Świat jest dźwiękiem, Ty jesteś dźwiękiem, ale jakość tego dźwięku może być różna. Jeśli jest to dźwięk w harmonii, wtedy jesteśmy silni, w pełni sprawni i zdrowi, szczęśliwi, zadowoleni. Jeśli dźwięk nie jest w harmonii, odczuwamy to jako różnego rodzaju dyskomfort. Za pomocą dźwięków mis i gongów można tę dysharmonię dostroić.

Ludzie w wielu kulturach od dawna posiadali wiedzę o mechanizmach samoregulacji w organizmach żywych. Wiedzieli, że należy przede wszystkim zapobiegać i utrzymywać na odpowiednim poziomie sprawność organizmu. Wibracje gongów i mis dźwiękowych doskonale wspierają naturalne siły organizmu. Ta technika i wiedza jest stosowana na Dalekim Wschodzie od co najmniej 5 tysięcy lat, a od kilkudziesięciu jest powszechną praktyką stosowaną przez specjalistów na całym świecie w takich dziedzinach jak choćby medycyna klasyczna i alternatywna, edukacja, doradztwo personalne, psychoterapia.

Koncerty dźwiękowe są niezwykle skuteczne i wszechstronne. Od wyciszania i relaksacji, poprzez rozwijanie intuicji i kreatywności, do poprawiania kondycji psychofizycznej wibracjami generowanymi przez gong. Opis tego procesu zawarł francuz Fabien Maman, prekursor uzdrawiania dźwiękiem, w swojej książce "Rola Muzyki w XXI wieku".


O PROWADZĄCYM

Kateryna Vashtalova

Adam Lis

Wieloletni instruktor masażu dźwiękiem (Instytut Klang-Massage-Therapie w Uenzen).

Wprowadzał nowych adeptów w ten rodzaj pracy terapeutycznej. Wykorzystuje wiedzę z zakresu psychometrii i radiestezji, komunikacji społecznej, Nieinwazyjnej Analizy Osobowości oraz opanowany warsztat oddziaływania wibracyjno-dźwiękowego.

W 2002 założył i nadal prowadzi Ośrodek Wiedzy i Terapii Naturalnych "BioFon". Obecnie prowadzi m.in. autorskie warsztaty rozwojowe i terapeutyczne pod wspólną nazwą "KURS NA ZDROWIE" – relaksacja i regeneracja połączona z praktyczną nauką samodzielnego przywracania optymalnej sprawności psychofizycznej organizmu, koncerty terapeutyczne i indywidualne treningi oraz terapie psychosomatyczne z wykorzystaniem dźwięków gongów i tybetańskich mis dźwiękowych.


ORGANIZACJA

Kiedy? 18 listopada (sobota), godz. 18:30

Gdzie? Joga Metro Wola, ul. Bitwy pod Lenino 13, Warszawa

Czas spotkania: 90 minut.

W studiu maty i koce dla uczestników są przygotowane. Oczywiście lepiej ułożyć się na własnej macie/karimacie, kocu, poduszce itp. więc jeśli chcesz i możesz, przynieś ze sobą ulubione wygody. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Zaczynamy punktualnie, a studio jest zamykane.


OPŁATA: 80 PLN

Rezerwacja przez wpłatę zaliczki 40 zł lub całej kwoty.

Sposoby płatności:

  • Gotówka lub karta na miejscu (ul. Bitwy pod Lenino 13, Warszawa)
  • Przelew bankowy:
    • Vitalna Spółdzielnia Socjalna
    • 55 1140 2004 0000 3602 8124 8542
    • tytuł "joga z gongami"
  • Online za pośrednictwem systemu rezerwacji

INFORMACJE i REZERWACJE

(+48) 532 180 009

https://m.me/204263306277566

Z uwagi na kameralny charakter koncertu (liczba miejsc ograniczona do 12) bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności (dowolna forma kontaktu - mail, sms, tel, fb, osobiście).


Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Masaż Tajski