fbpx
Koncert kameralny "Podróż w dźwiękach tybetańskich mis"

Koncert kameralny "Podróż w dźwiękach tybetańskich mis"

Wydrukuj Email

sobota 25.02, godz. 18 |  Joga Metro Wola, ul. Bitwy pod Lenino 13, Warszawa

Koncert relaksacyjno-terapeutyczny, którego słucha się na leżąco.


O WYDARZENIU

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Uwalnia od napięć, wprowadzając w stan głębokiego relaksu. Przewodnimi instrumentami podczas seansu są misy tybetańskie.

Misy mają wielotysięczną tradycję. Ludzie kiedyś odkryli, że przedmioty o takim kształcie wykonane z odpowiedniego metalu emitują fale zbliżone do naturalnych częstotliwości ludzkiego organizmu. Znalazło to potwierdzenie w badaniach z wykorzystaniem aparatury inżynieryjnej, co doprowadziło do powstawania instrumentów o terapeutycznych właściwościach.

Od kilku dziesięcioleci, dzięki możliwościom współczesnej technologii, misy coraz częściej znajdują zastosowanie w procesie relaksacji, poprawiania jakości życia oraz terapii. Wibracje mis dźwiękowych działają na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i duszy.


O PROWADZĄCYM

Kateryna Vashtalova

Na misach oraz innych oryginalnych instrumentach zagra tego wieczoru Eliasz Wardencki.

Eliasz zafascynował się dźwiękiem mis ponad 11 lat temu w Himalajach. Trafił do nepalskich mistrzów: Shree Krishna Shahi i Shanta Ratna Shakya, u których pobierał nauki gry i masażu na misach według tamtejszej tradycji. Niewiele później do mis dołączyły gongi oraz inne instrumenty, na których uczył się grać u Dona Conreaux i Tomka Czartoryskiego.


ORGANIZACJA

Kiedy? 25 lutego (sobota), godz. 18

Gdzie? Joga Metro Wola, ul. Bitwy pod Lenino 13, Warszawa

Czas trwania seansu: 60-75 minut.

W studiu maty i koce dla uczestników są przygotowane. Oczywiście lepiej ułożyć się na własnej macie/karimacie, kocu, poduszce itp. więc jeśli chcesz i możesz, przynieś ze sobą ulubione wygody. Prosimy o przybycie 15 minut przed rozpoczęciem koncertu. Zaczynamy punktualnie, a studio jest zamykane.


OPŁATA

Normalna cena: 50 PLN
Dla osób uczęszczających na zajęcia do naszego studia przewidziane są zniżki. 

Sposoby PŁATNOŚCI

  • Gotówka lub karta na miejscu (ul. Bitwy pod Lenino 13, Warszawa)
  • Przelew bankowy:
    • Vitalna Spółdzielnia Socjalna
    • 55 1140 2004 0000 3602 8124 8542
  • Online za pośrednictwem systemu rezerwacji

INFORMACJE i REZERWACJE

(+48) 532 180 009

https://m.me/204263306277566

Z uwagi na kameralny charakter koncertu (liczba miejsc ograniczona do 10) bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności (dowolna forma kontaktu - mail, sms, tel, fb, osobiście).


Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski