fbpx
2-letni Trening Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej

2-letni Trening Biodynamicznej Terapii Czaszkowo-Krzyżowej

Warszawa 2019-2021

Pierwsze szkolenie Body Intelligence w Polsce!

Biodynamiczna terapia czaszkowo-krzyżowa to metoda holistycznej terapii manualnej, która wyewoluowała z osteopatii. W BTCK terapeuta pracuje poprzez delikatny dotyk i nie manipuluje ciałem klienta, w przeciwieństwie do “twardych” metod masażu czy fizjoterapii.

Terapeuci czaszkowo-krzyżowi uczą się rozpoznawać kondycję ciała poprzez to, jak wyraża się w subtelnych ruchach i pływach. Czujące dłonie oraz szczególny rodzaj obecności terapeuty umożliwiają dialog z ciałem pacjenta, który wspiera wrodzone siły samoregeneracji. BTCK jest znakomitym narzędziem do pracy z całym szeregiem schorzeń ciała i umysłu: m.in. chronicznymi bólami mięśni, stawów, migrenami, chorobami autoimmunologicznymi i różnymi rodzajami traum.

Dwuletnie szkolenie BI stanowi praktyczny trening przygotowujący do pracy terapeutycznej. Program szkolenia został opracowany przez Geda Sumnera i Steve’a Hainesa, czołowych praktyków biodynamicznej terapii czaszkowo-krzyżowej. Nauczane treści są nieustannie uzupełniane i ewoluują wraz z najnowszymi odkryciami w dziedzinie embriologii, neurofizjologii, badaniach nad powięzią etc. W ramach dziesięciu 5-dniowych modułów omówione zostaną zagadnienia teoretyczne i praktyczne, studenci będą również zobowiązani do prowadzenia praktyki własnej i wykonywania zadań domowych pomagających ugruntować wiedzę.

Z racji na wyraźną orientację szkolenia na przygotowanie do pracy z traumą, wiele uwagi poświęca się rozwijaniu umiejętności rozpoznawania stanów traumatycznego pobudzenia organizmu oraz umiejętności werbalnych umożliwiających klientowi nawiązać bezpieczny kontakt ze swoim ciałem, który w dłuższej perspektywie prowadzi do rozładowania zablokowanej energii i regulacji systemu nerwowego.

Szkolenie prowadzone jest przez trzech doświadczonych terapeutów wykładających w ramach kursów BI na całym świecie.

Gdzie:
Ochota Na Jogę | AWA Studio
ul. Poznańska 38/16, Warszawa

Kiedy:
październik 2019 – styczeń 2021

Koszt:
€450/moduł
Duże zniżki przy wpłatach z góry!

Zastanawiasz się nad udziałem w treningu? Przyjdź na bezpłatny wykład wprowadzający w niedzielę 22 września o godz. 17 do AWA Studio na Poznańską 38: 
https://ochotanajoge.pl/warsztaty/biodynamiczna-terapia-czaszkowo-krzyzowa-bezplatny-wyklad-wprowadzajacy.

Więcej informacji odnośnie dat i kosztów: https://www.bodyintelligence.com/practitioner-foundation-training/course/warsaw-2019#intro-talks

Zapisy i pytania:
Beata +48 517 541 776,


Newsletter

Twoich danych używamy wyłącznie do kontaktu z Tobą. Adres e-mail dodajemy do naszego newslettera.
Administratorem danych jest Ochota Na Jogę | AWA Studio.

Zawsze możesz się wypisać klikając link w stopce e-maila, który od nas otrzymujesz, bądź pisząc na adres .

Ochota na Jogę - ul. Poznańska 38 / 16 (ścisłe Centrum), 00-689 Warszawa

Ashtanga Mysore Pilates Vinyasa Hatha Iyengar bodyART