fbpx
Majówka Joga 2020
Majówka Joga 2020

Majówka z jogą w Urlach 2020 (zmiana daty!)

18-21.06 | Urle

Oddechowo w Urlach okazało się wspaniałym miejscem na warsztaty jogi, dlatego tegoroczną majówkę, a de facto czerwcówkę z przyjemnością organizujemy ponownie w tamtej okolicy :) 

Przyjeżdżamy 18 czerwca (czwartek) od godz. 16, rejestracja uczestników do 18. Później kolacja, spotkanie informacyjno-integracyjne (krąg otwierający) i pierwsze zajęcia na dobry sen. 

Program dnia

19 i 20 czerwca:

 • 7:45 Medytacja
 • 8:00 Poranna Vinyasa
 • 9:30 Śniadanie
 • 11:30 - 13:00 Warsztat jogowy
 • 14:00 Obiad w Oddechowie
 • ≈ czas wolny ≈
 • 17:00 Popołudniowa Vinyasa
 • 19:00 Kolacja (19.06 połączona z warsztatem "Uważna Kolacja")
 • 20:30 Zajęcia relaksacyjne/regeneracyjne/oddechowe/integracyjne, w zależności od potrzeb i energii grupy

21 czerwca:

 • 7:45 Medytacja
 • 8:00 Poranna Vinyasa
 • 9:30 Śniadanie
 • 11:00 - 12:30 Warsztat jogowy
 • 13:00 Obiad w Oddechowie
 • 14:30 Krąg zamykający

Wyjeżdżamy 21 czerwca (niedziela) ok. godz. 16.

Kuchnia: 3 wegetariańskie posiłki dziennie.

Tematy warsztatu jogowego: stabilizacja głęboka, techniki oddechowe i oczyszczające, praca w skłonach i tzw. "otwieranie bioder", bezpieczne odgięcia do tyłu (tzw. "otwieranie klatki piersiowej"), asany odwrócone, elementy jogi w parach, podstawy asystowania (tzw. "korekt").

Do wzięcia udziału w zajęciach nie jest wymagane żadne doświadczenie. Program stworzyliśmy z myślą o osobach zupełnie początkujących.

Warsztat "Uważna Kolacja"
Wspólne przygotowanie pysznego i zdrowego posiłku z wykorzystaniem ćwiczeń na uważność w jedzeniu. Dowiesz się, dlaczego uważność ma tak duże znaczenie w kwestii zdrowia oraz jaki jest jej związek z odżywianiem i trawieniem.

W czasie wolnym będzie można (odpłatnie) wziąć udział w warsztacie "Praktyczne sposoby na pełnowartościowe i zbilansowane posiłki bez liczenia kalorii", a także skorzystać z indywidualnych sesji diet coachingu, terapii oddechowej oraz masażu tajskiego.


O PROWADZĄCYCH

Róża Adamcio

Róża Adamcio - nauczycielka jogi dynamicznej.

"Zajogowana” na punkcie Ashtangi od 12 lat, choć przygodę z jogą rozpoczęła jeszcze wcześniej. Własną praktykę rozwija podczas regularnych zajęć mysore. Inspiruje się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Wiedzę poszerza biorąc udział w warsztatach znakomitych nauczycieli (m. in. u Davida Swensona w Londynie).

Ukończyła kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR. Obecnie szkoli się w indywidualnym podejściu do człowieka w ujęciu emocjonalnym z wykorzystaniem narzędzi takich jak coaching i praca z oddechem.

Jej otwartość, empatia, wnikliwość, naturalny sposób komunikacji, wrodzony dar dzielenia się doświadczeniem i umiejętność tworzenia wyjątkowej atmosfery powodują, że Róża błyskawicznie zdobywa sobie sympatię grup. Dzięki temu już wiele osób wprowadziła w wymagający świat jogi.

Po godzinach miłośniczka gotowania, wciągającej lektury, szycia i nadawania nowego oblicza starym przedmiotom.

Michał Kudzia

Michał Kudzia - nauczyciel jogi dynamicznej.

Praktykę w systemie Ashtanga Vinyasa Yoga rozpoczął w 2005 r. Od 2009 r. uzupełnia ją medytacją Vipassana. W 2010 uzyskał uprawnienia do prowadzenia zajęć ruchowych (dyplom Instruktora Sportu wydany przez Polską Akademię Sportu), a rok później - certyfikat RYT500 nauczyciela jogi wg standardu Yoga Alliance. Przez ostatnie 14 lat uczył się od uznanych światowych autorytetów.

Od 2009 r. prowadzi zajęcia z grupami (kluby fitness, szkoły jogi, wakacyjne plenery, wyjazdy), od 2015 r. zajęcia indywidualne. Doświadczenia w pracy z osobami w różnym wielu (15-70) i o różnym stopniu sprawności fizycznej pozwoliły mu rozwinąć autorskie metody. Zwolennik podejścia użytkowego "form follows function".

Prywatnie osoba bardzo otwarta, kochająca ludzi, kompromisowa, kreatywna. Stara się zrozumieć potrzeby i punkty widzenia, szuka drogi środka. Zafascynowany uzdrawiającą mocą dotyku od kilku lat realizuje się jako masażysta. Miłośnik dobrej muzyki, tańca, pięknej polszczyzny i bycia blisko natury.

Katarzyna Misztela

Gość specjalny: Katarzyna Misztela - certyfikowany diet coach.

Od 7 lat pasjonuje się zdrowym i świadomym stylem życia, a jako profesjonalistka (dyplom Instytutu Świadomego Rozwoju, certyfikat nr 47/2017; certyfikat ukończenia Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii SET), zajmuje się pomaganiem w zmianie odżywiania na zdrowsze.

Swoją postawą inspiruje do zmiany nawyków żywieniowych tak, by odżywianie było czymś naturalnym, bez konieczności „bycia na diecie”. Bez zbędnych zakazów i ograniczania się. Bo… wszystko, co jest potrzebne do naturalnego odżywiania, mamy już w sobie i zaledwie kilka małych kroków dzieli nas od dużej zmiany. Tą zmianą jest utrata zbędnych kilogramów, a przede wszystkim uzyskanie dobrego samopoczucia i odnalezienie pozytywnej energii do życia – prostych wynikowych właściwego odżywiania.

Więcej na stronie https://kasiamisztela.pl/.


O MIEJSCU

Do naszej dyspozycji jest klimatyczny drewniany dom w lesie (adres: ul. Wspólna w Urlach, ok. 800 m od ośrodka "Oddechowo"). 12 miejsc noclegowych na poddaszu (po 6 łóżek w dwóch oddzielonych przestrzeniach na poddaszu), piękna sala do ćwiczeń z parkietem na podłodze.

DOJAZD

Na mapie Google: GJ3M+H8 Borzymy

Transport publiczny: PKP ze stacji Warszawa Wileńska w kierunku Małkinii, należy wysiąść na stacji Urle.


KOSZT UCZESTNICTWA

CENA podstawowa: 600 PLN.

Zniżka dla osób, które uczestniczyły w naszych poprzednich wyjazdach (majówka, wakacje, sylwester): 50 PLN.

Kwota obejmuje noclegi, wyżywienie i wszystkie zajęcia ujęte w programie dnia.

Miejsce rezerwujesz wpłatą 120 PLN bezzwrotnej zaliczki.


Rachunek bankowy do wpłat zaliczek:
12 1140 2004 0000 3402 7468 6879
Tytuł przelewu: "majówka urle"

Dostępna jest opcja płatności za pośrednictwem PayPal: https://www.paypal.com/paypalme2/ochotanajoge.


INFORMACJE i REZERWACJE

http://m.me/yogeventsynergy

(+48) 532 180 009 


Newsletter

Twoich danych używamy wyłącznie do kontaktu z Tobą. Adres e-mail dodajemy do naszego newslettera.
Administratorem danych jest Ochota Na Jogę | AWA Studio.

Zawsze możesz się wypisać klikając link w stopce e-maila, który od nas otrzymujesz, bądź pisząc na adres .

Ashtanga Mysore Pilates Vinyasa Hatha Iyengar bodyART