fbpx

Vinyasa dla Początkujących

Wejście w tydzień - wejście w jogę

Vinyasa tematyczna z nauką pozycji i sekwencji

Te zajęcia są idealne dla osób początkujących, dość sprawnych fizycznie*, które chcą praktykować dynamiczną jogę i równocześnie z elastycznością, rozwijać siłę.

Poznasz na nich i będziesz systematycznie powtarzać podstawowe sekwencje asan oraz nauczysz się prawidłowo ustawiać w pozycjach, zgodnie z potrzebami i ograniczeniami Twojego ciała.

Równolegle z nauką techniki pozycji, będziesz uczyć się dostrajać ruch do oddechu, kontrolować uwagę i przepływ energii.

Z czasem, praktykując systematycznie, zyskasz lepszą kondycję i sprawność fizyczną, zaczniesz lepiej rozumieć swoje ciało i nabierzesz dystansu do emocji i myśli.

Pojedyncze zajęcia są skupione wokół myśli przewodniej np. fizycznej lub metafizycznej intencji praktyki, aspektu filozofii jogi lub w nawiązaniu do aktualnych wydarzeń.

*Jeśli miałeś długą przerwę w praktyce jogi, długą przerwę w aktywności fizycznej, jesteś po niedawno przebytej kontuzji lub poważnej chorobie, zacznij od łagodniejszych zajęć np. joga regeneracyjna, hatha joga.

Joga (Vinyasa, Yin, Ashtanga, Hatha), Pilates, Masaż Tajski